Atletický čtyřboj - okresní kolo (září 2017)

V pátek 22. září se naši starší reprezentanti školy vydali na závody v atletickém čtyřboji.

Atletický čtyřboj obsahuje disciplíny, jako jsou: skok do dálky, sprint na 60m, skok do výšky, hod kriketovým míčkem, vrh koulí a vytrvalost (běh 800m, nebo 1000m).

Tato soutěž se běžně koná v měsíci květnu, jenže z organizačních důvodů se musela soutěž posunout už hned na začátek tohoto školního roku (září), což bylo pro některé školy o dost náročnější, jelikož přes období letních prázdnin nemají žáci ještě dostatečně natrénováno, pokud se sami nevěnují atletickým, či sportovním činnostem ve volném čase.

Naše starší žákyně to ale nerozhodilo a umístili se na 1. místě z 6 družstev a postoupili tak do krajského kola. Našim chlapcům se ale závod moc nepovedl a skončili na 6. místě ze 7 družstev.

Mezi nejlepší jednotlivce se zařadila také Ema Kráčalová, která se umístila mezi všemi děvčaty na 2. místě.

Družstva

Starší dívky:

Anetta Šimoníková – Ema Kráčalová – Lucie Světlíková – Tereza Kuželová – Nela Kratinová

Starší chlapci:

Štěpán Hába – Petr Bělíček – Josef Machů – Adam Hill – Vladislav Pečenka

Všem žákům děkujeme za reprezentaci naší školy a přejeme i do budoucna spoustu sportovních úspěchů!