Pomáháme nemocnému Jakubovi

29. 4. 2014 - Mgr. Žaneta Geržičáková

Sbíráme plastová víčka pro nemocného tříletého chlapce. Kubíčkovi chybí část mozku, která spojuje pravou a levou hemisféru. Podstoupil již několik operací, přesto má velké problémy s příjmem potravy, se srdíčkem a psychomotoricky i růstově nikdy nebude jako jiné děti. Péče o něj vyžaduje čtyřiadvacetihodinovou službu. Celý příběh malého Jakuba Guryče z našeho kraje je uveřejněn v odkazu pod tímto článkem.

Kubíček absolvuje hippoterapii, canisterapii, plavání, kondiční cvičení, stimulaci zraku...to vše mu pomáhá, ale stojí i hodně peněz. Naše škola se rozhodla malému Kubíčkovi pomoci alespoň sbírkou plastových víček, za které získá rodina finanční obnos.

SBĚR VÍČEK POKRAČUJE! SBÍRKA PROZATÍM NENÍ ČASOVĚ OMEZENA.

Plastové víčko, tento všudypřítomný malý nenápadný kousek kulatého plastu dovede ve větším množství pomoci. Proto každé víčko se počítá. Nadále noste paní učitelce Žanetě Geržičákové.

CO SE SBÍRÁ?

Sbírají se víčka čistá, nesmí na nich být nalepena ani papírová cenovka. Pozor, prosím, aby v taškách či krabicích nebyly jiné nečistoty, např. papírky, kancelářské sponky aj. Výkupní cena se pak dost snižuje. Nedávat ani víčka od oleje. Sbírají se i staré a nefunkční mobilní telefony.

Děkujeme.