Pozvánka na školní ples

14. 1. 2019 - Mgr. Helena Návratová

Vážení rodiče a přátelé školy,

dovolujeme si Vás tímto co nejsrdečněji pozvat na ples naší školy, který se koná v sobotu 16. února 2019 od 19.30 hod. v sále Domu kultury ve Vizovicích.

Letošní ples se ponese ve stylu "První republiky".

Ples zahajují tradičně svým vystoupením žáci 9. ročníku slavnostní polonézou a dále vystoupí společně s učiteli a předvedou tanec s prvky charlestonu. Přijďte je podpořit a přijďte se pobavit.

O dobrou náladu po celou dobu plesu se postará hudební skupina Fortuna.

Věříme, že Vám budeme moci nabídnout i bohatou  tombolu. Touto cestou chci dopředu moc a moc poděkovat všem, rodičům i firmám, kteří nám do ní přispějí věcnými i finančními dary.

Vstupenky a místenky budou k dostání v Papírnictví Pavelka od pondělí 28. ledna 2019.

Cena vstupenky je 50,- Kč, cena místenky s večeří je 200,- Kč.

Na shledanou na školním plese se za celý organizační výbor těší

Helena Návratová, předsedkyně NF Pastelka