20. 4. 2017

Den otevřených dveří

Před velikonočními prázdninami se konal na horní budově ZŠ Vizovice Den otevřených dveří. Mezi návštěvníky jsme přivítali spoustu našich absolventů, rodičů budoucích žáků a mnohé další, kteří se zajímají o dění ve škole, nebo si chtěli zavzpomínat na školní léta.

Program zahájilo vystoupení cimbálového souboru Ocúnek. Po něm se již všichni mohli rozejít a vybrat si některé z mnoha stanovišť. Ve cvičné kuchyni byla připravena ochutnávka zdravých pokrmů, která odkazovala na zapojení školy do projektu Skutečně zdravá škola. V odborných učebnách probíhaly zajímavé pokusy, při nichž zůstala mnohá ústa otevřená údivem. O správnou velikonoční náladu se vedle výzdoby školy postarala stanoviště s pletením pomlázek a výrobou vizovického pečiva. Na výběr bylo několik výtvarných dílen a odnést si tak každý mohl papírového zajíce, ovečku, praktickou obálku či krabičku a další zajímavé výrobky. Komu ještě zbývaly síly, mohl si prověřit své znalosti z dopravní výchovy a tělesnou zdatnost v tělocvičně.

Doufáme, že se všem ve škole líbilo a můžeme se těšit na shledání při některé další akci.