14. 5. 2017

Pozvánka na besedu

Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vás pozvali na besedu, která se uskuteční v rámci projektu Šablony pro ZŠ a MŠ I, financovaného z dotace poskytnuté Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy z grantu Evropské unie v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. V průběhu tohoto i dalšího kalendářního roku proběhne několik odborně zaměřených setkání. Cílem je seznámit rodiče s aktuálními tématy spojenými se školní docházkou jejich dětí.

První setkání bude zaměřeno na Postavení dítěte v kolektivu třídy a mimo něj a bude se konat dne 31. 5. 2017 v učebně výtvarné výchovy na horní budově školy od 16:00 hodin.  Besedu povede zkušený lektor, ředitel Dětského centra Zlín Mgr. Marek Mikláš. Vzhledem k omezenému počtu míst je nutné závazné příhlášení na e-mailu zsvnavratilova@seznam.cz. Jak známe Mgr. Mikláše, nudit se rozhodně nebudete, proto neváhejte se zasíláním přihlášek.