12. 10. 2017

Adaptační pobyt 6. A

V úterý 19. 9. 2017 jsme po páté vyučovací hodině šli na Reviku, kde se konal adaptační kurz naší třídy. Celý program nám vymysleli pan učitel Žáček, pan učitel Pšenčík a paní učitelka Hlavičková.

Už při cestě na Reviku jsme si to užili. Celou dobu nám pršelo, ale program byl tak zajímavý, že to nikomu nevadilo. Byla nám trochu zima, ale uvnitř chaty už bylo teplo. Seděli jsme ve velké místnosti, kde jsme se měli bez mluvení řadit, třeba podle měsíce a roku narození anebo podle délky ruky. Po seřazení jsme dostali klíče od pokojů. Další program už byl venku, kde neustále pršelo, ale přesto jsme dokázali přejít Bažinu nebo Chodit v mlze. Pak už následovala večeře a po ní stezka odvahy. Středeční ráno jsme zahájili rozcvičkou v lese. Po snídani se hrála hra Dračí doupě a pak se ve skupinkách kreslili voskovkami obrázky. Nikomu z nás se nechtělo zpátky, ale do školy se zkrátka muselo.

Moc se nám tam všem líbilo, navzájem jsme se lépe poznali a skamarádili.

Eliška Charvátová 6. A