30. 11. 2017

Mezinárodní studentská návštěva z UTB

Ve středu 29.11. k nám do školy zavítalo 6 zahraničních studentek Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, aby nám anglicky představily zemi, ze které pocházejí. Část žáků šestých a osmých tříd tak měla jedinečnou možnost dozvědět se informace o Chorvatsku, Rumunsku, Turecku, ale třeba i o vzdálené Indonésii přímo od občanů těchto zemí.

Mnozí žáci se nebáli komunikovat a dotazovat v angličtině. A možná tak někteří z nich začali uvažovat o tom, že by sami mohli jednou studovat v zahraničí... Za odměnu zahraniční studentky ochutnaly oběd v naší vyhlášené jídelně.

International student visit from the TBU

6 foreign students of the Thomas Bata University in Zlín visited our school on Wednesday, 29th November. They presented countries of their origin in English. A part of pupils from the 6th and 8th grade had a unique opportunity to learn about Croatia, Romania, Turkey or remote Indonesia directly from inhabitants of these countries. Some pupils weren't afraid of asking questions and communicating with the foreign students in English. And maybe, some of them started to think about studying abroad... As the reward, foreign students had lunch in our renowned school canteen.