Pozvánka na školní ples, letos nově v Kulturním domě ve Vizovicích

17. 1. 2018 - Mgr. Helena Návratová

Vážení rodiče a přátelé školy,

dovolujeme si Vás tímto co nejsrdečněji pozvat na ples naší školy, který se koná v sobotu 27. ledna 2018 od 19.30 h v sále Kulturního domu Vizovice.

Čeká na Vás vyzdobený sál ve stylu "Divokého Západu", kvalitní víno i příjemná štamprlička v baru, výborná káva a k ní něco drobného k zakousnutí. Věříme, že Vám budeme moci nabídnout i bohatou tombolu. Touto cestou chci dopředu moc a moc poděkovat všem, rodičům i firmám, kteří nám do ní přispějí věcnými i finančními dary.

Ples zahajují tradičně svým vystoupením žáci naší školy. Přijďte je podpořit a přijďte se pobavit.

O dobrou náladu po celou dobu plesu se postará hudební skupina Gibon, která hraje hudbu všech žánrů.

Vstupenky a místenky budou k dostání v Papírnictví Pavelka od pondělí 8. ledna 2018.

Na shledanou na školním plese se za celý organizační výbor těší

Helena Návratová, předsedkyně NF Pastelka