4. 1. 2018

Vánoční akademie

Dne 8. 12. 2017 se uskutečnila v nově rekonstruovaném sále naší školy slavnostní Vánoční akademie. Zmíněná rekonstrukce se mohla realizovat hlavně díky velké podpoře zřizovatele, který se podílel na této záležitosti i finančně.

Na akademii se představili především žáci naší školy: z dolní budovy první až třetí třídy reprezentovala třída 1. A a děti z Vizovjánku. Z horní budovy to byli žáci všech čtvrtých a pátých tříd. Z druhého stupně jsme mohli vidět většinou sólová vystoupení z 6. A a 6. B, dále že tříd 7. A, 8. B, 9. B, 9. C. Zatančili a zazpívali členové staršího Vizovjánku a tančili také účastníci tanečního kurzu 9. tříd. V programu byla představena prezentace fotografií multimediální výchovy sedmého ročníku a překvapili i chlapci s ukázkou sportovní disciplíny parkouru. V závěru předvedli své pěvecké umění zaměstnanci školy. Po skončení akademie rozdávali sladkosti dětem z hlediště Mikuláš, anděl a čert.

Celá akce se velice líbila a přispěla zcela jistě k příjemné předvánoční náladě.