11. 3. 2019

Vizovický Slavíček 2019

"Kde se ve Vizovicích bere tolik šikovných zpěváčků?" Tuto větu si šeptali snad všichni diváci v sále ZŠ Vizovice, kde se v pondělí 4. 3. uskutečnil X. ročník pěvěcké soutěže Vizovický Slavíček.

Ve dvou kategoriích si zazpívalo rekordních 39 šikovných zpěváčků, žáků naší školy. Všechny výkony dětí byly skvělé a porota měla nelehký úkol - vybrat z mladší i starší kategorie po 7 dětech, které nás budou reprezentovat v pěvecké soutěži Trnečka ve Zlíně. V odborné porodě zasedli bývalí žáci naší školy a zároveň úspěšní dětští zpěváčci z minulých let. Letos poprvé měli možnost hlasovat také diváci. Cenu diváků získaly shodným počtem bodů Táňa  Ostravská a Šárka Tichá a odnesly si domů krásné dorty. Na konec příjemného odpoledne proběhlo losování hlasovacích lístů o pěkné ceny.  Poděkování za podporu patří i NADACI Pastelka, která přispěla na zakoupení odměn pro všechny zpěváky - sportovní pytlíky s logem Slavíčka a Vizovjánku.

Vizovickým děckám to krásně zpívá! Držíme jim palce v dalších kolech.