Pozvánka na školní ples

30. 1. 2020 - Mgr. Helena Návratová

Vážení rodiče a přátelé školy,

dovolujeme si Vás tímto co nejsrdečněji pozvat na ples naší školy, který se koná v sobotu 22. února 2020 od 19.30 hod. v sále Domu kultury ve Vizovicích.

Letošní ples se ponese ve stylu "Televarieté 70. let", při této příležitosti vystoupí zahraniční hosté ABBA a Boney M.

Ples zahajují tradičně svým vystoupením žáci 9. ročníku slavnostním blues. I letos se můžete těšit na společné vystoupení žáků s učiteli. Přijďte je podpořit a přijďte se pobavit.

Napínavá bude drezura medvěda a možná přijde i kouzelník!

O dobrou náladu po celou dobu plesu se postará hudební skupina Marathon band.

Věříme, že Vám budeme moci nabídnout i bohatou  tombolu. Touto cestou chci dopředu moc a moc poděkovat všem, rodičům i firmám, kteří nám do ní přispějí věcnými i finančními dary.

Vstupenky a místenky budou k dostání v Papírnictví Pavelka od pondělí 10. února 2020.

Ke vstupence 100 Kč je nutné zakoupit i místenku, cena místenky s večeří je 200 Kč.

Dress code nejlépe ve stylu „ABBA, Boney M.“ nebo klasický

Na shledanou na školním plese se za celý organizační výbor těší

Helena Návratová, předsedkyně Nadačního fondu Pastelka