Ať žije večerníček!

24. 1. 2018 - Mgr. Jitka Macková

Jaké by to asi bylo, kdybychom se někdy potkali sami se sebou jen o několik let mladšími? A vzpomněli si na vše krásné, co jsme jako malí zažívali? Měl někdo z vás třeba rituál tří véček? Večerníček, večeře, vana a spát, na pořadí nezáleželo?

To vše si mohly naše děti z 1. - 3. tříd připomenout ve čtvrtek 18.1. 2018 při koncertu v Kongresovém centru ve Zlíně.

Představením, které spojovalo divadlo, tanec, promítání a hlavně nádherná hudba z oblíbených večerníčků v podání Slováckého komorního orchestru, provázela Emilka Pospíchalová v roli mladšího já své maminky Anny Pospíchalové a sama její maminka.

A o tom, že se koncert dětem opravdu líbil, se můžete přesvědčit na dolní budově naší školy, kterou ozdobilo mnoho krásných obrázků.