Lyžáček 2. tříd 2015

V týdnu od 9. do 13. února se pro děti druhého ročníku konal lyžařský výcvikový kurz. Jako obvykle jsme každý den dojížděli do Velkých Karlovic, kde nás čekaly krásně upravené sjezdovky ve Ski areálu – Kyčerka. Děti byly rozděleny do šesti družstev, ve kterých se jim věnovali zkušení instruktoři.

Přestože bylo letos spoustu začátečníků, kteří nikdy nestáli na lyžích, tak se nakonec všem podařilo odjet i slalomový závod, který se konal poslední den.  Velké poděkování patří všem rodičům, jelikož se nebáli přihlásit své děti na tento kurz, protože jim tím umožnili týden plný nových zážitků, zkušeností a týden plný zdravého pohybu na čerstvém, horském vzduchu. Poděkování patří také všem instruktorům a kantorům, kteří se podíleli na organizaci celé této lyžařské akce.

Instruktoři: Pavel Červenka, Dominik Masař, Radovana Dvořáčková, Jindřich Návrat, Martin Žáček, Martin Stašek

Učitelky: Marcela Grácová, Jitka Jemelková

heslo: Zsvizovice