Martinské hole 2016

Na Martinkách jsme byli po čtvrté. Lyžařský a snowboardový výcvikový kurz Základní školy Vizovice 2016 byl nejlepší a byl jiný. Každý poslední je nejlepší, ale tento měl v sobě od každého trochu.

Dost sněhu pokrylo všechny svahy, sešla se po letech dobrá parta instruktorů, děti prostě letos nezlobily, žádné vážné zranění, jela wifina, druhý den všichni otáčeli jízdy, čekačka minuta, seznámili jsme se s kotelníkem, ochutnali maďarskou rolku, závodili v nejdelší dosavadní trati...
Ráno jsme se vzbudili a přestali se smát až se spánkem. Bylo nás celkem 71 účastníků. Tolik nejezdilo ani v sedmdesátých letech na Skalíkovu louku. Díky moc Jindrovi Návratovi, Slávkovi Pavelkovi, Adrianě Hálové, Dominikovi Masařovi, Martinovi Staškovi a Milanovi Křupalovi. S heslem: "Ve Vizovicích lyžují všichni!" ahoj.

Mgr. Martin Žáček (vedoucí kurzu)

VÍCE FOTEK ZDE: https://www.zonerama.com/UnlockAlbum/1146394

heslo:  Zsvizovice