Trnavský vrch (2016)

Trnavský vrch je závod v přespolním běhu. Je koncipován tak, že opravdu prověří kvality závodníků. Už z jeho názvu je patrné, že se běží v kopcovitém terénu. Rozhodně to není nic jednoduchého, ale všichni závodníci na něj vzpomínají většinou v dobrém a i po letech dokonce cítí určitou hrdost, že v závodě startovali. ("ZŠ Trnava")

Okresní kolo se konalo jako vždy v Trnavě, kde se v letošním ročníku zúčastnilo 15 škol z blízkého okolí. Závod proběhl ve středu 5. 10. 2016 za lehce zhoršených klimatických podmínek, jelikož bylo celkem chladno a sem tam i zapršelo. Naší školu reprezentovaly 3 skupiny žáků: družstvo mladších děvčat, starších děvčat a družstvo mladších chlapců. Nejlépe se umístily mladší děvčata, které skončily na 2. místě. Mladší chlapci se umístili na 4. místě a starší děvčata na 6. místě.

Všem patří velká gratulace za reprezentaci naší školy.

Družstvo mladších děvčat (2. místo):

Lucie Světlíková 8.C, Tereza Štefková 7.C, Veronika Halová 8.C

Družstvo starších děvčat (6. místo):

Lucie Mikulčíková 9.A, Barbora Królová 9.B, Nikola Machů 9.B

Družstvo mladších chlapců (4. místo):

Miroslav Kovář 8.C, Josef Machů 7.B, Adam Koňařík 7.B, Štěpán Hába 7.B