Okresní kolo soutěže OVOV (2014)

Dne 30. 4. 2014 se vybraní žáci 2. stupně zúčastnili okresního kola soutěže OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů), která se konala v Otrokovicích.

Soutěž byla rozdělena na dvě kategorie: na jednotlivce a družstva. Soupeřilo zde mezi sebou celkem sedm škol z našeho okresu. Naši žáci, pod vedením paní učitelky Hálové získali celkem 6 zlatých medailí, 2 stříbrné a 1 bronzovou. V soutěži družstev se naši žáci umístili na 1. místě a překvapivě tak překonali i bodový rekord loňských vítězů republikového finále. Zaslouženě postupují do krajského kola, které se bude konat za necelý měsíc ve Valašském Meziříčí. Budeme jim i nadále držet všechny palce.

Disciplíny:

běh 60m, 1000m, skoky přes švihadlo, trojskok, kliky, hod medicinbalem, dribling

Naši reprezentanti:

Marek Štefka, Karolína Vlčková, Karel Sýkora, Jakub Zgarba, Štěpán Radoň, Barbora Březíková, Denisa Čižmářová, Sabina Kusáková, Kateřina Dévová, Ondřej Dušek, Michal Vaculík, Tomáš Bargl, Andrea Kneifelová, Sára Adamkovičová, Barbora Królová,

Tereza Golová

Mgr. Dominik Masař