LVK (14. - 22. 1. 2013)

Lyžařský výcvikový kurz - (14. - 19. 1. 2013)

Lyžařský výcvikový kurz letos poprvé navazoval v sedmých třídách na paralelní "lyžáček" pro 2. třídy prvního stupně. Tedy absolventi malého lyžařského kurzu úročili dovednosti na tradičním Lyžařském a snowboardovém kurzu pořádaném Základní školou Vizovice.Chtěli jsme něco vyjímečného. Jistotu sněhu a tedy vysokou nadmořskou výšku, chatu přímo na svahu a TOP středisko s cenovým benefitem pro SKIPASS na výcvikový kurz. Na Martinské hole na Slovensko odcestovalo 72 účastníků kurzu. Byli jsme spokojeni ve všech směrech. Na podobné hory se některé děti už nemusejí nikdy dostat. Možná ne všechny děti pěstují sport, ale ve Vizovicích všechny děti lyžují.

Mgr. Martin Žáček

FOTO:  http://zsvizovice.rajce.net/Zakladni_skola_Vizovice_2013_01_15-18_LVK_7_rocnik