Hurá do pyžam!!!

24. 10. 2018 - Lenka Jüngerová, Iveta Matulíková

Běhat po škole ve spacím úboru? U nás ve školní družině nic nemožného. Dne 16. 10. 2018 jsme uspořádaly pro děti z 5. a 6. oddělení pyžamovou párty.

Nejprve proběhla přehlídka spacích oblečků, aby se děti mohly pokochat a inspirovat v čem spinkají jejich spolužáci. Následovala soutěž v poznávání večerníčků podle znělky. Potom děti skákaly ve spacáku na rychlost, vyzkoušely si opičí dráhu po čtyřech s polštářkem na zádech, který jim nesměl upadnout a nakonec pomocí foukání do brčka posunovaly malý předmět po vyznačené trase ze špejlí. Odměnou jim pak byla pohádka O Mimoních a velká mísa popcornu. Děti byly spokojené, tak jsme slíbily akci zopakovat. Jediným mráčkem bylo zklamání některých rodičů, že v nočních košilích nejsou i paní vychovatelky. Pro nás je to ovšem velká výzva, takže příště ...Nechte se překvapit!

Paní vychovatelky Lenka Jüngerová a Iveta Matulíková