26. 2. 2016

Jubilejní 10. lyžáček druhých tříd

Ani rozměklý technický sníh a občasný déšť neodradil naše druháčky, instruktory a paní učitelky od 10. lyžáčku na Kyčerce ve Velkých Karlovicích. Opět i letos sjely na závěr  karlovický kopec úhlednými obloučky  úplně všechny děti.

2. A si dokonce na povzbuzení složila  básničku.

Máme rádi lyžaře,
lyžujeme přes kopce.
Na vleku se povozíme,
zatáček se nebojíme.

Máme rádi závody,
nesjedeme do vody,
lyži nikdy nezlomíme,
medailí se odměníme.

A skutečné odměňování za nejrychlejší čas v družstvu  ve slalomu dopadlo takto :
Citrónci ( instruktor Dominik Masař) - 1. Sebastian Švancara,  2. Anežka Kozubíková, 3. Radim Řepa
Mandarinky ( Martin Stašek ) - 1. Jonáš Baletka, 2. Martin Sláčík, 3. Barbora Horáková
Mrkvičky ( Slávek Pavelka ) - 1. Ella Kopečná, 2. Markéta Hoferková, 3. Sára Elizabeth Elšíková
Švestky ( Radek Fojtík ) - 1. Eliška Zrníková, 2. Jan Dvořáček, 3. Tereza Mitáčková
Jahůdky ( Martin Žáček ) - 1. Filip Šenkýř, 2. Marek Jančík, 3. Lukáš Srnka
Okurky ( Milan Křupala ) - 1. Michal Konečný,2.  Ferdinand Váňa, 3. David Surý
Všechny děti byly moc šikovné, ukázněné a velice trpělivé a určitě se společně s vedoucími instruktory budou o to více těšit na lyžařský výcvik v 7. třídě.

Více fotografií z lyžáčku najdete ve fotogalerii.

Krátké video: https://www.youtube.com/watch?v=ugRl18m6CDI