12. 9. 2017

Zahájení školního roku

Proč bychom se školy báli, nejsme žádní peciváli,

máme přece bystrou hlavu k učení i pro zábavu.

Přerosteme táty mámy, počítejte brzy s námi.

Nu a počítat musíme třeba s malým střapatým blonďáčkem, vyšší copatou holčičkou i s veselými dvojčaty. Se všemi šedesáti dětmi, které se nebojácně shromáždily v pondělí 4. září v tělocvičně dolní školy, aby za podpory rodičů, prarodičů,  sourozenců a paní učitelek slavnostně zahájili svůj první školní rok.

Přivítat je přišla jak paní ředitelka školy Radmila Koncerová a paní zástupkyně ředitelky Lucie Navrátilová, tak paní místostarostka Vizovic Alena Hanáková.

A odvahu dětem určitě dodalo i vystoupení nejmenších dětí souboru Vizovjánek.

A na co nového  se mohou těšit prvňáčci a nejen oni ? Na dolní škole mohou využívat zrekonstruované  prostory školní družiny v budově na Masarykově náměstí 421 a určitě to mohou  pořádně rozjet na nově vybudovaném dopravním hřišti na zahradě školy.

Ať se vám děti u nás na základní  škole ve Vizovicích líbí!!