25. 5. 2019

Soutěžní den integrovaného záchranného systému v Popovicích

Dne 22. května 2019 se 6 žáků 8. tříd naší školy zúčastnilo Soutěžního dne Integrovaného záchranného systému v Amfiku Bukovina – Popovicích u Uherského Hradiště.

Policie České republiky - Armáda ČR - Hasičský záchranný sbor - Zdravotnická záchranná služba - Celní správa - BESIP

Soutěže se zúčastnilo 120 žáků osmých tříd základních škol všech okresů Zlínského kraje. Pořadatelé v součinnosti s jednotlivými prvky Integrovaného systému pro soutěžící připravili 20 soutěžních stanovišť.

Na každém stanovišti museli žáci plnit nejrůznější úkoly od vědomostních testů až po praktické zkoušky.

Naši žáci se umístili na 5. místě z 19 týmů.

I když počasí bylo celý den velmi deštivé, tak věřím, že naši žáci získali mnoho důležitých dovedností a vědomostí, které budou moci uplatnit v dalších školních aktivitách i v soukromém životě. Třeba jednou díky tomu zachrání lidský život.

Naši školu reprezentovali:

Diana Halová

Adéla Królová

Tereza Horáková

Jonáš Veselý

Daniel Koňařík

Filip Ševčík

Děkuji všem za vzornou reprezentaci naší školy!