31. 5. 2019

Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou 2019

Městský atletický stadion Dany Zátopkové v Uherském Hradišti byl již tradičně dějištěm krajského finále Poháru rozhlasu. Nejlepší chlapci i děvčata z pěti okresů našeho regionu bojovali v atletických disciplínách o cenná umístění ve čtvrtek 23. 5. 2019.

Naši školu reprezentovalo družstvo starších žáků ve složení: Petr Bělíček, Štěpán Hába, Adam Hill, Josef Machů, Petr Gerža, Michal Šišlák, Adam Balajka, Tomáš Sýkora a Vladislav Pečenka. Soutěžili v disciplínách: běh 60m, 1500m, štafeta 4x60m, skok do výšky, skok do dálky, vrh koulí.

Chlapci krásně zabojovali a jejich úsilí bylo odměněno stříbrnými medailemi, čím zopakovali svůj úspěch z okresního kola.

Všem děkuji a ještě jednou gratuluji…

Výsledky okresního kola Poháru rozhlasu, Otrokovice, 7. 5. 2019

starší žáci (Bělíček, Hill, Hába, Gerža, Balajka, Pečenka, Sýkora, Šišlák, Machů) - 2. místo

starší žačky (Šimoníková, Kneifelová, Surá, Tlusťáková, Krocová, Ježová, Tomšová, Halová) - 3. místo