10. 6. 2019

Sportovní den

V pátek 31. 5. 2019 byl pro Základní školu Vizovice den plný sportu, nadšení, radosti, týmového ducha, spolupráce a překonávání sami sebe. Orientační běžci Vizovice uspořádali pro žáky 4. až 9. ročníku sportovní den k Mezinárodnímu dni dětí.

Děti měly možnost si vyzkoušet spoustu disciplín, které byly skvěle připraveny, a možná také proto šly do každé disciplíny s plným nasazením, vzájemně se podporovaly a fandily si. Také učitelé se aktivně zapojili do plnění úkolů, někdy snad s větší vervou než samotné děti. Na první tři týmy čekaly v závěru soutěže hodnotné ceny v podobě sportovního vybavení firmy CRAFT. Tímto bychom chtěli poděkovat Orientačnímu běhu Vizovice za jejich ochotu a byli bychom velmi rádi, kdyby se tento sportovní den stal tradicí.