16. 9. 2019

Vítání prvňáčků

V pondělí 9. září zažilo našich 72 nových prvňáčků svůj první školní den. Spolu se svými rodiči, prarodiči a sourozenci se plni očekávání sešli v sále školy, kde je přivítaly paní učitelky a předaly jim malý dáreček.

Poté, co se všichni společně usadili, ujala se slova paní zástupkyně Mgr. Lucie Navrátilová, která všechny přivítala a pozvala na pódium paní starostku Bc. Silvii Dolanskou a ředitelku školy Mgr. Radmilu Koncerovou, které nové žáčky rovněž přivítaly ve škole a popřály jim úspěšný start.

Po úvodních proslovech nám nejen zatančily, ale také nás pobavily, děti z  Vizovjánku. Jakmile vystoupení dětí skončilo, paní zástupkyně ještě představila speciálního pedagoga Mgr. Josefa Pšenčíka a paní vychovatelky z družiny. Nakonec přišly na pódium paní učitelky, které si postupně zavolaly své nové žáky, kterým paní starostka předala krásné kšiltovky. Na závěr odvedly paní učitelky všechny děti do tělocvičny, ve které si spolu s vychovatelkami z družinek zahrály seznamovací hry.

Všem žáčkům přejeme úspěšný školní rok, spoustu krásných zážitků, nových zkušeností, vědomostí a také kamarádů.