8. 3. 2020

Úspěšní zpěváčci ZŠ Vizovice

Dne 10.2.2020 se v sále ZŠ Vizovice ozývaly nádherné hlásky 35 dětských zpěváčků, kteří si s chutí zazpívali na jubilejní 10. pěvecké soutěži lidových písní Vizovský slavíček, pořádané souborem Vizovjánek a ZŠ Vizovice.

Celkem 13 šikovných zpěváčků bylo vybráno na Trnečku, která se uskutečnila  22.2.2020 ve Zlíně. A toto magické datum přineslo našim žákům nejeden úspěch. V menší kategorii se na 3. místě umístila Daniela Kužílková a je náhradnicí do krajského kola ve Vsetíně. Starší kategorii Vizovice ovládly, na 4. místě, jako náhradnice, se umístila Karolína Ježková. Třetí místo získala Kristýna Šimková, druhé si vyzpíval Jindřich Tuleja a na prvním místě se umístily Dorota Nevělíková a Markéta Pospíšilová. Postupujícím žákům gratulujeme a přejeme hodně úspěchu v krajském kole. Tímto děkujeme nadaci Pastelka za podporu a pomoc s organizací Vizovského slavíčka na naší škole.