29. 4. 2023

Hotwheels Scoolmanie

Mezi jednu z deseti škol ČR si letos zařadil tým VSA Xtreme s motivačně sportovním programem nazvaným Hotwheels Schoolmanie i ZŠ Vizovice. Žákům se představila špička našich sportovců letních extrémních sportů.

Program proběhl jako workshop a publikum tak netvořili jen pasivní diváci. Všechny předvedené aktivity si mohl kdokoli vyzkoušet. Jednalo se o jízdu na BMX, scootering na pumptracku, parkour a kendamování.

Počasí přálo, muzika hrála a tým pana Valenty zvládl tři náročná vystoupení, kterými dokázal zaujmout žáky od první po devátou třídu. To se skutečně jen tak někomu nepodaří, klobouk dolů.

Mgr. Jindřich Návrat

foto na: