14. 5. 2023

Recitační soutěž

Ve středu 26. dubna se uskutečnil další ročník recitační soutěže, kterou už léta pořádá naše škola ve spolupráci s okolními školami z Bratřejova, Jasenné a Zádveřic. Letošní ročník pořádala právě škola v Zádveřicích.

Této soutěže se vždy účastní žáci 3.- 5. ročníku, kteří postoupili z třídního kola. Naši školu reprezentovalo celkem 18 šikovných recitátorů (z každé třídy 2 zástupci).

Všechny děti měly své básničky pilně natrénované. Některým dětem se recitace opravdu moc povedla, u jiných však zapracovala také nervozita.

A jak to všechno dopadlo?

V kategorii 3. tříd jsme obsadili všechna tři místa (Jakub Grombíř, Adam Špaňhel, Tereza Kunderová).

V kategorii 4. tříd jsme obsadili 1. místo (Eliška Tulejová) a 3. místo (Ondřej Kohout).

A v kategorii 5. tříd jsme si odvezli 1. místo (Jaroslav Maláč) a 2. místo (Filip Jančík).

Všem našim recitátorům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Jitka Štachová