29. 8. 2023

Podpořte NF PASTELKA - proměňte své nákupy v dobrý skutek!

Vážení rodiče,

naše škola se nově zapojila do projektu GIVT.cz, který může pomoci s financováním potřebného vybavení a aktivit dětí navštěvujících Základní školu Vizovice.

Kdykoliv nakupujete na internetu, ať už se jedná o elektroniku, oblečení, jídlo, dovolenou nebo školní potřeby pro Vaše děti, můžete určité procento ze své útraty přispět právě na chod naší školy, aniž by Vás to stálo cokoliv navíc.

Určité procento z této sumy ale tentokrát přispějete Nadačnímu fondu Pastelka. Těchto pár kliknutí navíc při Vašich běžných nákupech nám pomůže financovat potřebné pomůcky, aktivity a odměny pro Vaše děti.

Prezentace - Proměňte své nákupy v dobrý skutek!

Je to velmi jednoduché:

1. Stačí, když před svým nákupem navštívíte portál www.GIVT.cz. Najdete na něm přes 1200 nejznámějších e-shopů – a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek.

2. Zde si jednoduše vyberete e-shop, na kterém se chystáte nakoupit a zvolíte, že chcete svým nákupem podpořit Nadační fond Pastelka. Kliknete na tlačítko „ zahájit nákup “

3. Na e-shopu nakoupíte, jak jste zvyklí a zaplatíte stejnou částku jako obvykle.

Zde v krátkém videu naleznete návod, jak na to: video

Nebo:

1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho zde: Pomocník

2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit.

3. Nakupte si, jak jste zvyklí.

Děkujeme Vám za podporu!

Helena Návratová