27. 3. 2024

Okresní kolo OVOV - Otrokovice

Dne 26. 3. 2024 se konalo okresní kolo odznaku všestrannosti olympijských vítězů – OVOV na ZŠ Mánesova v Otrokovicích. Naši školu jelo reprezentovat 19 žáků ze 4. – 9. tříd, z toho 8 žáků v družstvě a 11 jednotlivců.

Jelikož se této soutěže zúčastnily pouze 2 školy - naše škola a ZŠ Mánesova Otrokovice, bylo o postupu družstva  do krajského kola již před začátkem této soutěže rozhodnuto, protože vždy postupují 2 družstva, které se umístí na 1. a 2. místě. To ale neznamenalo, že by z žáků nikdo o své prvenství nezabojoval. Jednotlivci to měli o něco těžší, protože ti neměli postup jistý, tak jako žáci z družstev.

Naše družstvo se umístilo na 1. místě a spoustu jednotlivců také postoupilo do krajského kola z 1. a 2. místa.

Družstvo:

David Kobylík, Adam Solař, Ondřej Hanák, Jakub Podhányi, Tatiana Marková, Kristýna Mojžíšová, Sabina Pozlovská, Sára Samohýlová

Umístění jednotlivců v ročnících:

r. 2012

1. místo - Taťána Ostravská